bip.gov.pl
A A A K
ZUEBIP

Informacja na temat wypoczynku wakacyjnego 2014

22.07.2014

Witali Neptuna

       Okres letnich wakacji sprzyja poznawaniu nowych miejsc i przeżywania niezapomnianych przygód. Z okazji tej skorzystali wychowankowie Placówki Opiekuńczo - Wychowawczej
w Małej Cerkwicy. W dniach 6-9.07.2014 grupa "ciekawych świata" pod opieką wychowawców mieli przyjemność "zacumować" u brzegu Morza Bałtyckiego w porcie Rozewie koło Jastrzębiej Góry. W pięknym ośrodku MARIKKA, u przemiłej pani Ewy czekały na nich domki 6 - osobowe z pełnym wyposażeniem, plac zabaw, bilard, rowery i cymbergaj.
       Pogoda dopisała w 100%, bo Neptun był dla nich łaskawy. To sprzyjało do zabaw i gier na powietrzu, a nocne szanty przy akompaniamencie gitary trwały do długich godzin wieczornych.
    Nad brzegiem morza "szczury lądowe" z Małej Cerkwicy pobierały lekcje pływania. Nie obyło się też bez budowy zamków z piasku, szukania muszli i bursztynów. Nie obce były dzieciom wesołe miasteczka, gdzie doskonalono zręczność i szybkość na specjalnie przygotowanych motorowych pontonach, skoczniach, trampolinach i skuterach.
    Po kąpielach morskich i słonecznych był czas na pizzę i kebaby. Apetyty jak zwykle przyszłym marynarzom dopisywały. W drodze powrotnej zwiedzili Ocean Park we Władysławowie. Zobaczyli tam atrapy zwierząt, w skali 1:1, żyjących w oceanach całego świata. Jednak wszyscy uszli z życiem. Żaden rekin, orka czy kałamarnica nie skonsumował niedoszłych marynarzy.


Wszystkim zaangażowanym osobom w nasz wyjazd serdecznie dziękujemy!
Przyszli marynarze z Małej Cerkwicy" wraz z wychowawcami Jarkiem Ługowskim,
Ewą Grzelka i Justyną Bona Szweda
Opublikował: Kamila Niklewska
Publikacja dnia: 22.07.2014

Dokument oglądany razy: 2398
« inne aktualności